КІНЕЦЬ ВІЙНИ! Залужний вийшов до народу: екстрене звернення – вже в 2024! Федорович шокував – слухати всім!

Так, ми можемо перемогти РФ, однак не все так просто. Головнокомандувач ЗСУ Залужний у своїй статті для CNN розповів, як пришвидшити кінець бойовим діям вже цього року – він окреслив три головні цілі, на яких треба зосередити зусилля у війні проти російської агресії.

У 2024 році, за словами Залужного, ми повинні зосередити основні зусилля на трьох напрямках:

Створення системи забезпечення Збройних сил високотехнологічними засобами;

Впровадження нової філософії підготовки та ведення бойових дій, яка враховує обмеження в засобах та способах їх застосування;

Якнайшвидше опановування нових бойових можливостей.

За його словами, Україна вже володіє можливостями для знищення ворога і забезпечення існування державності.

«Нашою метою має бути використання моменту — максимальне накопичення новітніх бойових спроможностей, які дозволять нам менше ресурсів спрямовувати на нанесення максимальної шкоди ворогу, припинення агресії та захист України від неї в майбутньому», — підкреслив Залужний.

Як переконаний Главком, дрони — найкращий спосіб для України уникнути втягування у позиційну війну, в якій ми не маємо переваги.

Ми повинні боротися зі скороченням військової підтримки з боку ключових союзників, борючись із власною політичною напругою.

Росія, зважаючи на те, як події на Близькому Сході відвернули увагу міжнародної спільноти, може спробувати спровокувати нові конфлікти в інших місцях.

У РФ значну перевагу в мобілізації людських ресурсів, а Україні — нездатність державних інститутів підвищити чисельність збройних сил без використання непопулярних заходів.

Саме тому пріоритетом номер один є оволодіння всім арсеналом дешевих, сучасних та високоефективних БПЛА та інших технологічних засобів. Йдеться створення абсолютно нової державної системи технологічного переозброєння. Ми вважаємо, що створення такої системи може бути досягнуто за п’ять місяців, підсумував Залужний.

До речі, за даними Генштабу, в зоні відповідальності ОСУВ “Одеса” на Херсонському напрямку ворог не відмовляється від наміру вибити українські підрозділи із плацдармів на лівобережжі Дніпра. Так, протягом доби здійснено 13 безуспішних спроб штурму позицій наших військ. Противник завдав авіаційних ударів в районах населених пунктів Новокаїри, Червоний Маяк, Новоберислав, Берислав, Кринки Херсонської області. Артилерійських обстрілів окупантів зазнали місто Херсон та Солончаки, Очаків Миколаївської області. Також противник здійснив обстріли з реактивних систем залпового вогню районів населених пунктів Ольгівка, Кринки, Тягинка, Іванівка, Новотягинка, Токарівка, Чорнобаївка Херсонської області.

Впродовж дня авіація Сил оборони завдала ударів по 13 районах зосередження особового складу, озброєння і військової техніки та 1 зенітно-ракетному комплексу противника.

Підрозділами ракетних військ завдано ударів по 2 районах зосередження особового складу, озброєння і військової техніки, 4 артилерійських засобах та станції радіоелектронної боротьби противника.

Противник і надалі продовжує вести загарбницьку війну. Незважаючи на значні втрати, не відмовляється від планів щодо повної окупації України, ігнорує закони та звичаї війни, використовує тактику терору, завдає ударів, здійснює обстріли як військових, так і цивільних об’єктів. Ворог активно застосовує авіацію та квадрокоптери типу “FPV”, проводить штурмові дії за підтримки бронетехніки.

Оперативна обстановка на сході та півдні України залишається складною.

Протягом доби відбулось 58 бойових зіткнень. Ворог завдав 2 ракетних удари, один з яких керованою авіаційною ракетою Х-59 по цивільній інфраструктурі Мирнограду Донецької області. Також окупанти завдали 66 авіаційних ударів, здійснили 38 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах. Внаслідок російських терористичних атак, на жаль, є поранені серед цивільного населення. Руйнувань та пошкоджень зазнали житлові приватні та багатоквартирні будинки, школа та інша цивільна інфраструктура.

Також у ніч на 1 лютого силами ГУР МО України в західній частині тимчасово окупованого Криму було знищено ракетний катер 41 бригади ракетних катерів чорноморського флоту рф.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *