0 Бoжe… його вбuлu! Сам 3алужний повідомив! Сьoгодні, близько 08:00…ВІн був справжнім паріотом Вічна пам’ять та співчуття рідним.

У боях на Запорізькому напрямку загинув колишній очільник Хмельницького обласного територіального центру комплектування, 45-річний Володимир Возний.

Про загибель військовослужбовця у п’ятницю, повідомив Залужний

«Сьогодні, близько 08:00 у бойовому зіткненні на Запорізькому напрямку в результаті бомбового удару загинув полковник Володимир Миколайович Возний, колишній керівник Хмельницького обласного ТЦК та СП», – повідомив посадовець.

Згодом інформацію про загибель чоловіка підтвердив заступник голови Хмельницької ОВА Сергій Тюрін, а також екс-голова Хмельницької ОВА Сергій Гамалій. Інформації про час та місце поховання Володимира Возного поки немає.

Зазначимо, що Володимир Возний народився 22 груд¬ня 1978 ро¬ку на Ду¬на¬євеч¬чи¬ні.

З 2000 ро¬ку про¬хо¬див служ¬бу в 128-й окре¬мій ме¬ха¬ні¬зо¬ва¬ній ди¬ві¬зії міста Бе¬ре¬го¬ве За-кар¬патсь¬кої об¬ласті, а з 2003 ро¬ку – в 50-му окре¬мо¬му ін¬же¬нер¬но-са¬пер¬но¬му ба¬таль¬йоні, що в селі Ру¬да Кам’янець¬-По¬діль¬сько¬го району.

У 2006 ро¬ці був приз¬на¬че¬ний на¬чаль¬ни¬ком від¬ді¬лен¬ня Кам’янець¬-По¬діль¬сько¬го військкомату. З 2013 по 2014 роки очолював Ле¬ти¬чівсь¬ко-Ста¬ро¬си¬нявсь¬кий військкомат, з 2014 по 2015 – Чемеровецький, а з липня 2015 – Кам’янець-Подільський військкомат.

У березні 2022 року його призначили очільником обласного ТЦК.

Був на¬го¬род¬же¬ний від¬зна¬ка¬ми ЗСУ, в 2014 ро¬ці брав участь в АТО.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *