Плаче Україна!хлопець Кинувся pятувати побpатимів і загuнув сам: на Букoвині попpощалися із 33-pічним воїном Маkcимом Сaвіцьким…

На Буковині попрощалися із солдатом Максимом Савіцьким

Про це повідомляє Новодністровське радіо.

Захисник загинув внаслідок мінометного обстрілу на Запоріжжі.

“І знову наше серце крається від болю: загинув наш Герой-Захисник Максим Савіцький. Такий молодий, йому лише 33 роки. Він став на захист нашої країни у липні минулого року.

Його життя мало набирати ще обертів, а сьогодні без батька лишився 9-річний син, згорьована мати, друзі, побратими… – звернулась до громади і рідних загиблого міський голова Наталя Цимбалюк.

Попрощатися із батьком приїхав із Кельменеччини разом із дідусем та бабусею синочок Максим, якому вручили жовто-блакитний стяг… Віддав шану побратиму і лейтенант Євген Антоненко, командир інженерно-саперного взводу, у якому служив Максим Савіцький:

“Максим був дуже принципова порядна справедлива людина. Жодного разу він не поставив під сумнів свої слова і свої дії. Він був професіоналом своєї справи, який за півроку служби дуже зріс. Для мене Максим був справжнім побратимом на полі бою та в тилу. Він був важливим для нас, нам його не вистачатиме” – звернувся до присутніх на кладовищі молодий командир.

Також Євген розповів про обставини героїчної смерті солдата. Бліндаж потрапив під мінометний обстріл. По рації передали, що там під землею залишилось багато 300-тих. Максим одним із перших пішов на порятунок хлопців. Від прильоту другого снаряду по бліндажу загинуло іще 6-ро військовослужбовців, які рятували побратимів, у тому числі Максим.

Останній земний прихисток полеглий Герой знайшов на Новодністровському міському кладовищі.

Солдат Максим Миколайович САВІЦЬКИЙ (30.11.1990 р.н.) призваний на військову службу 29.07.2023 p. 2-м відділом Дністровського РТЦК та СП, сапер 2 інженерно-саперного відділення інженерно-саперного взводу в.ч. А4949. Загинув 5 лютого біля н.п. П’ятихатки Запорізької області.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *