Україна плаче..пом”яніть цю дитину….Йому назавжди буде 20: у боях за Україну загинув захисник з Вінниччини.

Юний український захисник, солдат Володимир Власов загинув на Запоріжжі, захищаючи Україну від окупантів. Герою навіки залишилося 20 років, він був родом із села Роздолівка Вінницької області.

Про втрату повідомили в Мурованокуриловецькій селищній раді. Там зазначили, що Володимир поліг під час виконання бойового завдання.obozrevatel.com

Володимир Власов народився 3 вересня 2003 року. 2021 року був призваний на строкову військову службу, з 2022 року служив за контрактом у Національній гвардії України.

Йому назавжди буде 20: у боях за Україну загинув захисник з Вінниччини. Фото

У Героя залишилися матір Валентина Іванівна, батько Володимир Олександрович, бабуся Ганна Петрівна.

“Ще зовсім недавно цей спокійний, добрий, сповнений сил і жаги до життя 20-річний хлопець був серед нас, будував плани на своє подальше життя… Але не судилось… Тепер він на небесах і звідти боронить свою країну, кожного з нас”, – йдеться в повідомленні селищної ради.

Йому назавжди буде 20: у боях за Україну загинув захисник з Вінниччини. Фото

На загибель захисника відреагували також у ліцеї №1 селища Муровані Курилівці, де він навчався.

“Пригадується, як Вову, маленького, боязкого, батьки привели до 1 класу в 2009 році. Зі спогадів учителів, Вова був надзвичайно добрим та позитивним учнем, веселим та порядним, обіцяв стати то кухарем, то підприємцем і обов’язково в майбутньому допомагати школі. У 2020 році закінчив навчання юним, але смілим і відважним. …Вова назавжди залишиться в наших серцях таким, як він був – доброзичливим, усміхненим, чесним, порядним, відповідальним, великим патріотом України”, – розповіли в навчальному закладі.

Йому назавжди буде 20: у боях за Україну загинув захисник з Вінниччини. Фото

Прощатимуться з Героєм 7 січня в його рідному селі, у селищній раді закликали земляків прийти і гідно провести в останню путь Володимира.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *