З’явилися перші фото українських винищувачів F-16

Українські пілоти, які проходять підготовку на F-16 у США та Європі, вражені цим літаком.

Льотчики ЗСУ продовжують підготовку на винищувачах F-16 за кордоном та показали перше фото цих літаків із українськими розпізнавальними знаками. Зокрема, на хвості винищувача завдано Герба України.

Відповідне фото публікує “Голос Америки” та наводить інтерв’ю пілота з позивним “Фантом”, який проходить навчання на даних винищувачах.

Він розповів, що українські льотчики вражені можливостями F-16. При цьому навчання на цьому літаку має свої виклики, оскільки він значно відрізняється від радянських Су-27 та МіГ-29, які перебувають на озброєнні ЗСУ.

За словами співрозмовника, підготовка йде повним ходом відповідно до плану. Навчання проходять не лише льотчики, а й наземний персонал, який обслуговуватиме винищувачі. На підготовку одного пілота чи однієї групи потрібно півроку, але є нюанси, пов’язані з роботою партнерів.

“Тобто є своя бюрократія, і вона вимагає часу”– пояснив військовий.

Пілот зазначив, що авіацію не можна порівнювати з танком чи артилерійською установкою. В обслуговуванні літака задіяний великий персонал, тому і на підготовку йде більше часу.

Крім того, льотчик повідомив, що продовжується підготовка інфраструктури для розміщення F-16. Цей процес також відбувається за планом.

“Є нюанси, є складнощі, але з цими складнощами нам допомагають наші партнери”– сказав військовий.

За його словами, на той момент, коли літаки прибудуть в Україну, інфраструктура вже буде готова.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *